Witam - JacekH07

Napisz kilka słów od siebie o sobie.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
[url=ucp.php?i=ucp_groups]"Grupa Elektrycy"[/url] [url=viewforum.php?f=23]Forum "Nie jestem elektrykiem"[/url]
JacekH07
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 312
Rejestracja: ndz cze 28, 2015 17:16

Witam - JacekH07

0
Post autor: JacekH07 »

Mam na imię Jacek, jestem z południa Polski, mieszkam w okolicach Bielska-Białej. Elektryką interesuje się od dziecka, od kwietnia pracuję jako elektromonter szaf sterowniczych. Czytelnikiem forum jestem od paru lat a do założenia konta skłonił mnie fakt że nie mogłem znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Mimo krótkiego stażu w zawodzie miałem okazję zaliczyć kilka przepychanek, głównie ze słaboprądowcami (stanowcze NIE dla montażu kamer przy przewodach odprowadzających instalacji odgromowej co kosztowało mnie posadę).
Moje zainteresowania elektryczne to głównie instalacje w domkach jednorodzinnych, pomiary elektryczne, ochrona odgromowa oraz trochę zespoły prądotwórcze. W wolnych chwilach dużo czytam (są to głównie publikacje i artykuły poświęcone elektryce) a jak jest ładna pogoda to bardzo chętnie jeżdżę na rowerze.
W przyszłości planuję otworzyć własną działalność gospodarczą ale najpierw trzeba mieć pieniądze na sprzęt. Nienawidzę wszelkiego rodzaju oszustw
Z głupcem nigdy nie dyskutuj bo najpierw zrówna Cię do swojego poziomu a potem pokona praktyką

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
BartosK
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 17, 2015 13:36

Re: Witam - JacekH07

0
Post autor: BartosK »

Cześć, miło Cię poznać.
ODPOWIEDZ