EPLAN EP8 - Zgorzelec, współpraca

Bardzo prosimy nie zamieszczać swoich odpowiedzi na oferty pracy. Każda oferta zawiera informacje kontaktowe i proszę z nich korzystać.
Regulamin forum
Jeżeli chcesz zamieścić ofertę Dam pracę proszę przesłać komplet informacji do administratora, najlepiej w formie sformatowanej PW. Jeżeli reprezentujesz firmę rekrutacyjną i chciałbyś samodzielnie zamieszczać wiele ofert w tym dziale musisz mieć wykupioną usługę: Wpis profesjonalny. Usługa pozwala na dodawanie konkretnych ofert z pełną informacją kontaktową - pozwalającą na przesłanie aplikacji. Nie jest możliwe reklamowanie stron zawierających oferty. W sprawie reklamy prosimy o kontakt z administratorem.
ODPOWIEDZ
MazurekMSB
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 09, 2016 17:32

EPLAN EP8 - Zgorzelec, współpraca

Post autor: MazurekMSB »

Firma MSB Intenational poszukuje do współpracy e-planera obsługującego program EP8 w okręgu Zgorzelca. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego i angielskiego.
Nr kontaktowy: 00 49 157 771 66 765 lub 00 48 691 940 509

Post Reklama Sklep dla Elektryków » teraz

Niezależnie, czy prowadzisz własną działalność czy pracujesz na etacie, ciągła edukacja branżowa to podstawa. Bycie specjalistą w danym temacie pozwala osiągnąć satysfakcję, uznanie środowiska oraz lepsze wynagrodzenie. Zacznij od czytania książek...
ISE.pl
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ