Witam wszyskich forumowiczów

Napisz kilka słów od siebie o sobie.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
[url=ucp.php?i=ucp_groups]"Grupa Elektrycy"[/url] [url=viewforum.php?f=23]Forum "Nie jestem elektrykiem"[/url]
Awatar użytkownika
Smog_Wawelski
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 09, 2017 7:43

Witam wszyskich forumowiczów

0
Post autor: Smog_Wawelski »

Witam szanownych forumowiczów,

Mam na imię Piotr, mieszkam i pracuję w Krakowie. Na co dzień zajmuję się projektowaniem instalacji elektrycznych.

Na forum ise.pl z mniejszą lub większą częstotliwością zaglądam już od dawna i właściwie zawsze udawało mi się znaleźć tu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. W ramach noworocznego postanowienia chciałbym zacząć nie tylko czytać, ale także dzielić się swoimi doświadczeniami zawodowymi.

Pozdrawiam
Smog_Wawelski
"A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
A. Sapkowski (z książki "Narrenturm")

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ