Co tu nie pasuje?

Zdjęcia oraz filmy artystyczne, ku przestrodze oraz zwykłe poglądowe, ale zawsze z branży. Aby oglądać zdjęcia w pełnym rozmiarze należy być zalogowanym
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Awatar użytkownika
EnergoTools
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 995
Rejestracja: sob kwie 03, 1999 14:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Co tu nie pasuje?

0
Post autor: EnergoTools »

Witam,
Zamieszczam przywołane przez Kolegę JacekH07 filmy.
Pozdrawiam,
Jacek.





Jacek Gońka (Admin)
EnergoTools jest operatorem ISE.pl - aby być Elektrykiem oraz Eltarg.PL - rynek elektrotechniki
Więcej informacji o mnie...

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
Awatar użytkownika
elmontjs
Ekspert
Ekspert
Posty: 2905
Rejestracja: pn maja 31, 2010 15:36
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Co tu nie pasuje?

0
Post autor: elmontjs »

Nawiązując do przedłużacza firmy PAWBOL , odbyłem rozmowe z jej przedstawicielem, który zrozumiał błąd i wysłał stosowne oświadczenie :
"Oświadczenie

Firma Pawbol Sp. z o.o. informuje że nastąpił błąd w oznaczeniach . Przedłużacze serii: B.1113, B.1114,B1411, B1120,B.1122 z zastosowanym przewodem 3x2,5mm2 i wtyczką 16A, ich maksymalne dopuszczalne obciążenie:

- Dla przewodu zwiniętego 1500W
-Dla przewodu całkowicie rozwiniętego 3600W "

... i tu podpis z pieczęcią

Mam nadzieje że prawidłowe oznaczenie produktu znajdzie się już na nowych przedłużaczach.
Człowiek uczy się całe życie i ...
JacekH07
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 312
Rejestracja: ndz cze 28, 2015 17:16

Re: Co tu nie pasuje?

0
Post autor: JacekH07 »

Oby tak było. Ja mam przedłużacze Kerg i nie zauważyłem błędów w oznaczeniach. Część przedłużaczy wykonałem sobie sam.
Z głupcem nigdy nie dyskutuj bo najpierw zrówna Cię do swojego poziomu a potem pokona praktyką
Awatar użytkownika
Ramzes2
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 214
Rejestracja: wt gru 27, 2016 23:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Co tu nie pasuje?

0
Post autor: Ramzes2 »

Nie zrobiłem zdjęcia, ale dziś szukając cienia, znalazłem cień za rozdzielnicą licznikową stojącej na chodniku koło kolejowego dworca głównego która (od strony cienia) była otwarta i miała wyrwany zamek. Przymknąłem drzwiczki i powiadomiłem pogotowie energetyczne które pojawiło się gdzieś w 30 minut.

Ciekaw jestem, kto do tego doprowadził.
Bardziej elektronik niż elektryk.
Z gazem, z prądem i z komarami nie ma żartów.
Moja pomoc jest czysto teoretyczna. Za Twoją ew. pracę odpowiadasz wyłącznie Ty.
ODPOWIEDZ