Sterowanie wektorowe falownik Mitsubishi

Prostowniki, zasilacze, przetwornice, falowniki, stabilizatory oraz pozostałe urządzenia elektroniczno-energetyczne.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum Nie jestem elektrykiem
ODPOWIEDZ
janusz78
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 9:06

Sterowanie wektorowe falownik Mitsubishi

Post autor: janusz78 »

Dzień dobry Państwu.
Mam problem, mianowicie chce wysterować falownik Mitsubishi A700 do pracy w trybie wektorowym, ale niestety się coś nie udaje. W trybie skalarnym chodzi poprawnie.
Podłączone oprócz zasilania jest 8 przewodów od enkodera do modułu rozszerzeń, parametry zaprogramowane, ale niestety nie chce ruszyć. Do obwodu sterowania nic nie podłączyłem bo chce go sterować z panelu. Ale chyba, że coś trzeba podłączyć do tych zacisków a ja tego nie wiem.
Enkoder podłączyłem do tego modułu rozszerzeń ale może on wymaga zewnętrznego zasilania? Do tej pory jak coś robiłem przy falownikach to tylko sterowanie skalarnego?
Funkcje ustawiłem tak jak w instrukcji. Mógłby mi ktoś z szanownych kolegów i koleżanek pomóc?
Pozdrawiam Janusz.

Post Reklama Sklep dla Elektryków » teraz

Niezależnie, czy prowadzisz własną działalność czy pracujesz na etacie, ciągła edukacja branżowa to podstawa. Bycie specjalistą w danym temacie pozwala osiągnąć satysfakcję, uznanie środowiska oraz lepsze wynagrodzenie. Zacznij od czytania książek...
ISE.pl
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ