Sterowanie wektorowe falownik Mitsubishi

Prostowniki, zasilacze, przetwornice, falowniki, stabilizatory oraz pozostałe urządzenia elektroniczno-energetyczne
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
janusz78
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 9:06

Sterowanie wektorowe falownik Mitsubishi

0
Post autor: janusz78 »

Dzień dobry Państwu.
Mam problem, mianowicie chce wysterować falownik Mitsubishi A700 do pracy w trybie wektorowym, ale niestety się coś nie udaje. W trybie skalarnym chodzi poprawnie.
Podłączone oprócz zasilania jest 8 przewodów od enkodera do modułu rozszerzeń, parametry zaprogramowane, ale niestety nie chce ruszyć. Do obwodu sterowania nic nie podłączyłem bo chce go sterować z panelu. Ale chyba, że coś trzeba podłączyć do tych zacisków a ja tego nie wiem.
Enkoder podłączyłem do tego modułu rozszerzeń ale może on wymaga zewnętrznego zasilania? Do tej pory jak coś robiłem przy falownikach to tylko sterowanie skalarnego?
Funkcje ustawiłem tak jak w instrukcji. Mógłby mi ktoś z szanownych kolegów i koleżanek pomóc?
Pozdrawiam Janusz.

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ