Oprawa Oświetleniowa wybija bezpiecznik.

Na tym forum poruszamy tematy związane z projektowaniem, eksploatacją oraz sprawdzaniem oświetlenia
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Jacor_DLB
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 18, 2017 7:58

Oprawa Oświetleniowa wybija bezpiecznik.

0
Post autor: Jacor_DLB »

Witam.
Mam Problem z oprawą oświetleniową.
Posiadam oprawę ścienno-sufitow na żarówki R50 i dzisiaj jedna z żarówek sie przepaliła a na domiar złego jeszcze pękła w oprawie zostawiając w niej gwint i wybijając bezpiecznik. Chodzi o to że po wymianie żarówki na nową ta też sie przepala i wybija kolejny bezpiecznik na dodatek po wyjęciu wszystkich żarówek i zostawieniu oprawy bez nich dalej wybija bezpiecznik. Sprawdziłem przewody zasilające z instalacji domowej w pokoju w którym sie to dzieje i nie ma przebicia, przewody w oprawie też nie mają przebicia,sprawdziłem też gniazdo w który przepaliła sie żarówka i jest on w porządku , podłączyłem oprawę z innego pokoju i dział a moja oprawa działa w innym pokoju a u mnie przepala żarówkę i wybija bezpiecznik nie wiem co sie dzieje.

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
electrics
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 852
Rejestracja: ndz gru 11, 2011 17:53
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Oprawa Oświetleniowa wybija bezpiecznik.

0
Post autor: electrics »

Dzwoń po egzorcystę.
muti
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 30
Rejestracja: śr mar 26, 2014 6:59

Re: Oprawa Oświetleniowa wybija bezpiecznik.

0
Post autor: muti »

I taki wątek rozpoczął:
Jacor_DLB
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: dzisiaj, 8:58
ELEKTRYK: Tak

Jacor, masz zepsutą lampę, która Ci robi zwarcie! Tyle to nawet przedszkolaki wydedukują i na forum o tym nie piszą. No chyba, że to jest prowokacja :)
Awatar użytkownika
STANCA
Ekspert
Ekspert
Posty: 5810
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 20:44
Lokalizacja: gmina Kobierzyce

Re: Oprawa Oświetleniowa wybija bezpiecznik.

0
Post autor: STANCA »

Pisać potrafisz, a jak tam z czytaniem? Czytaj wyżej te czerwone literki.
Zaproś fachowca, bo może być nieszczęście.

STANCA
"Gdyby ludzie wiedzieli jak rzadko zostają zrozumieni woleli by milczeć"

J. W. von Goethe
ODPOWIEDZ