Witam wszystkich fanów fazy i zera:)

Napisz kilka słów od siebie o sobie.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
[url=ucp.php?i=ucp_groups]"Grupa Elektrycy"[/url] [url=viewforum.php?f=23]Forum "Nie jestem elektrykiem"[/url]
Bezimienny
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 28, 2015 20:22

Witam wszystkich fanów fazy i zera:)

Post autor: Bezimienny »

Witam wszystkich kolegów i koleżanek po fachu.
Lekko spóżniony piszę parę słów od siebie. Spóźniony ponieważ już kilka postów napisałem nie przedstawiając się. Oj zły ja... . Od kilkunastu lat pracuję w wyuczonym zawodzie...technik-elektryk. Można powiedzieć że to nie zawód tylko powołanie. od dzieciństwa mnie "pchało" w świat kabelków i tak zostało. Pracuje w tym fachu bo chcę..a potem bo muszę.
Bardzo zaciekawiła mnie ta strona i po kilku godzinach czytania róznych tematów i postów postanowiłem dyskretnie dołączyć. Człowiek się uczy całe życie, więc może coś z tego wyniosę.
Pozdrawiam. Bezimienny.

Post Reklama Sklep dla Elektryków » dostępny teraz

Jeżeli chcesz być Elektrykiem powinieneś wiedzieć, że Twoim najważniejszym zadaniem będzie nauka. Poszerzanie swojej wiedzy oraz umiejętności to niezbędne elementy sukcesu w naszej branży. Bycie specjalistą w danym temacie pozwala osiągnąć satysfakcję, uznanie środowiska oraz lepsze wynagrodzenie. Zobacz nasze szkolenia...
ISE.pl
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ