Witam wszystkich fanów fazy i zera:)

Napisz kilka słów od siebie.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
[url=http://ise.pl/forum/user/membership?i=ucp_groups]"Grupa Elektrycy"[/url] [url=http://ise.pl/forum/nie-jestem-elektrykiem]Forum Nie jestem elektrykiem[/url]
Bezimienny
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 28, 2015 20:22

Witam wszystkich fanów fazy i zera:)

Post autor: Bezimienny »

Witam wszystkich kolegów i koleżanek po fachu.
Lekko spóżniony piszę parę słów od siebie. Spóźniony ponieważ już kilka postów napisałem nie przedstawiając się. Oj zły ja... . Od kilkunastu lat pracuję w wyuczonym zawodzie...technik-elektryk. Można powiedzieć że to nie zawód tylko powołanie. od dzieciństwa mnie "pchało" w świat kabelków i tak zostało. Pracuje w tym fachu bo chcę..a potem bo muszę.
Bardzo zaciekawiła mnie ta strona i po kilku godzinach czytania róznych tematów i postów postanowiłem dyskretnie dołączyć. Człowiek się uczy całe życie, więc może coś z tego wyniosę.
Pozdrawiam. Bezimienny.

Post Reklama Sklep dla Elektryków » teraz

Niezależnie, czy prowadzisz własną działalność czy pracujesz na etacie, ciągła edukacja branżowa to podstawa. Bycie specjalistą w danym temacie pozwala osiągnąć satysfakcję, uznanie środowiska oraz lepsze wynagrodzenie. Zacznij od czytania książek...
ISE.pl
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ