Acta Energetica - kwartalnik naukowy http://actaenergetica.org/pl

Tutaj znajdziesz linki innych stron internetowych o tematyce elektrycznej.
Regulamin forum
Na tym forum proszę zgłaszać propozycje linków. Na bieżąco porządkujemy, sprawdzamy i budujemy uporządkowany katalog linków.
ODPOWIEDZ
TAE
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 12, 2019 9:52

Acta Energetica - kwartalnik naukowy http://actaenergetica.org/pl

Post autor: TAE »

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zapisania się do bezpłatnej prenumeraty kwartalnika naukowego Acta Energetica.

[Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!]

Po wypełnieniu formularza (udzieleniu zgody na wysyłkę nowego numeru czasopisma Acta Energetica oraz podaniu adresu email) będą mogli Państwo otrzymywać kwartalnik Acta Energetica w wersji elektronicznej.
Na podany adres email, przyjdzie wiadomość z linkiem potwierdzającym. W zależności od przeglądarki email z linkiem potwierdzającym może przyjść również jako wiadomość, spam lub oferta handlowa.
Jeśli jednak zdarzyło się, iż wiadomość z linkiem potwierdzającym nie przyszła - uprzejmie prosimy o ponowne wypełnienie formularza na naszej stronie [Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!] -
wraz z podaniem innego adresu email, którym Szanowni Państwo dysponują. Zapisu można również dokonać z telefonu komórkowego.

Strona Wydawnictwa Acta Energetica: [Link jest zablokowany dla Gości. Zaloguj się!]

Post Reklama Sklep dla Elektryków » teraz

Niezależnie, czy prowadzisz własną działalność czy pracujesz na etacie, ciągła edukacja branżowa to podstawa. Bycie specjalistą w danym temacie pozwala osiągnąć satysfakcję, uznanie środowiska oraz lepsze wynagrodzenie. Zacznij od czytania książek...
ISE.pl
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ