Rozdzielnica elektryczna w domu wielorodzinnym

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
lukasz.andrzej
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 26, 2019 0:30

Rozdzielnica elektryczna w domu wielorodzinnym

0
Post autor: lukasz.andrzej »

Witam wszystkich. Na wstępie chciałbym przeprosić za projekt w języku Angielskim. Na dole umieszczam szybkie tłumaczenie treści, których nie chciałem na sile upychać na zdjęciu. Dodam także ze plan jest taki a nie inny ponieważ posiadam już niepotrzebne wyłączniki izolacyjne 63A oraz jestem w posiadaniu 2x róznicówek A25 30ma, i 3x roznicowka A40 30ma. Zatem, próbuje wykorzystać to co mam w miarę możliwości. Dużo wyłączników jest wygodne, jeśli to nie przeszkadza to chciałbym tak pozostawić. Co do drugiej rozdzielni to zrobiłem tak aby zaoszczędzić. Po prostu dzięki przesunięciu rozdzielni o 12m kabla (4x6 - 110zł), oszczędzam ponad +100 metrów kabla 3x2,5(ok.300zł) oraz oszczędzam na peszlu ok. 100 zł. Ponad to, w pralni nie robię wykończenia, nie zakładam karton gipsu więc mogę zawsze dołożyć coś. No i teraz mogę iść dalej z remontem, bo porostu parę rzeczy zostawię do podłączenia na późniejszy okres.


Z góry dziękuje za pomoc i proszę wszelkie informacje, czy aby na pewno nie pomyliłem się.

Pozdrawiam
----------------
3F digital voltage indicator 50-500V voltmeter - 3 fazowy cyfrowy wskaźnik napięcia 3F Woltomierz 50-500 V.
Electric oven kitchen 9,6 kW - Piekarnik elektryczny kuchnia 9,6 kW
modular isolate - wylacznik modułowy izolacyjny
electricity consumption meter - licznik zużycia energii elektrycznej
anti overvoltage - bezpiecznik przeciwprzepięciowy
fridle - lodówka
kettle - czajnik
bathroom - łazienka
Załączniki
compete.png
compete.png (423.96 KiB) Przejrzano 1019 razy

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ