Prośba o ocenę schematu sieć-agregat

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
tilnen
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 27, 2017 0:30

Prośba o ocenę schematu sieć-agregat

0
Post autor: tilnen »

Witam wszystkim,

Mam do Was prośbę o ocenę schematu ideowego podłączenia agregatu prądotwórczego.
Wyszczególnione "Eski" na schemacie będą odpowiednie - zależnie od tego co zamontuje ZE w ZK i jaki agregat ostatecznie zostanie wykorzystany. Schemat obejmuje tylko część "zasilającą" i o jej ocenę proszę. Część "odbiorczą" uprościłem - będzie tam wszystko co potrzeba. Przekroje być może tu i tam przesadzone ale to co w schemacie jest w obrębie RG więc jeśli zaciski na aparatach pozwalają to żadne pieniądze zastosować większy przekrój. Pewnie w przyszłości dojdzie instalacja FV i wtedy wepnę ją przed przełącznikiem siec-agregat oczywiście po stronie ZE. Uprzedzając głosy - mam świadomość, że podłączenie agregatu to poważna sprawa i nie zamierzam go sam podłączać, chcę tylko wiedzieć czy przedstawiony schemat jest prawidłowy.
Z góry bardzo dziekuję!

P.S. Ledowe wskaźniki LK-BZ-3 K już są dobezpieczone fabrycznie.
Załączniki
schemat_zasilanie.png
schemat_zasilanie.png (24.93 KiB) Przejrzano 2264 razy

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ