Brak wyprowadzenia 3fazy

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
Kinga.Ja-a
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 19:46

Brak wyprowadzenia 3fazy

0
Post autor: Kinga.Ja-a »

Dzień dobry, będę wdzięczna za poradę. W mieszkaniu, które właśnie sprzedałam nie ma wyprowadzonej 3fazy. Znaczy sie jest obwód zrobiony, teoretycznie powinna być, ale prawdopodobnie budowlańcy...nie zostawili wyprowadzenia tylko to zatynkowali. Mam bezpieczniki w skrzynce od tego obwodu, według planu mieszkania powinna być na konkretnej ścianie... Ale jak to znaleźć, w którymi miejscu to jest? Nowy wlasciciel chce mieć indukcję. Będę wdzięczna za podpowiedź.
Załączniki
IMG_20200908_205234.jpg
IMG_20200908_205234.jpg (675.1 KiB) Przejrzano 2639 razy

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ