Odgromówka i nagłośnienie prowadzone razem

Zdjęcia oraz filmy artystyczne, ku przestrodze oraz zwykłe poglądowe, ale zawsze z branży. Aby oglądać zdjęcia w pełnym rozmiarze należy być zalogowanym
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Marcus
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 17, 2005 13:45
Lokalizacja: Wrocław - okolice

Odgromówka i nagłośnienie prowadzone razem

0
Post autor: Marcus »

Fragment "fachowo" zamocowanego przewodu instalacji nagłaśniającej przy kościele. Na zdjęciu przewód odprowadzający na wieży kościelnej. Warto zwrócić uwagę na złącze kontrolne (słabo widoczne, ponieważ musiałem przyciąć zdjęcie, aby można było zamieścić), ale jak ktoś przyjrzy się, to w dolnej części widać jak złącze kontrolne jest skręcone tylko na jedną z dwóch śrub, na połowie powierzchni styku. Stan po remoncie (zapewne część styku przesunęła się "fachowcom"), bo przed remontem złącze kontrolne dolegało całą powierzchnią i było skręcone dwoma śrubami.
Załączniki
Odgrom.jpg

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ