Anty protokół

Badania i pomiary urządzeń elektroenergetycznych
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Awatar użytkownika
roberto
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 642
Rejestracja: wt lis 06, 2007 12:17
Lokalizacja: Gdańsk

Anty protokół

0
Post autor: roberto »

PGR Mąkowarsko pisze: wt lut 23, 2021 16:57 Tak, wiem. Szkoły podlegają pod urzędy miast albo gminy. Szkoła faktury na siebie nie może wystawić. Zresztą co ja będę tu opowiadał. Kto wie ten wie. Reszta niech się bawi w cytowanie norm itp.
No cóż, jako pracownik edukacji jednej z Trójmiejskich placówek (a może niewielkie, bo tylko 22-letnie mam doświadczenie i wiele już przeżyłem) chciałbym tylko zasygnalizować, że sytuacja, o której piszesz w moje ocenie jest troszeczkę odmienna. ;)

Co oczywiście nie zmienia faktu, że różne buble w wykonawstwie i nadzorze (w tym TAK ZWANE PROTOKOŁY) już widziałem i z tym się zgadzam - i chyba mało już mnie zdziwi. No ale cóż...
Potem mamy takie rzeczy, jak np. moje znalezisko dawno temu tu opublikowane :lol: https://ise.pl/galeria/ku-przestrodze/d ... ieco-1026 Takich znalezisk to pewnie każdy z nas ma na pęczki.
roberto

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ