Uprawnienia budowlane elektryczne wykonawcze - Wskazówki

Tytuł mówi wszystko za siebie. Prosimy jednak zachować umiar :)
Radidi
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 26, 2021 7:14

Uprawnienia budowlane elektryczne wykonawcze - Wskazówki

0
Post autor: Radidi »

Cześć !

Piszę do Was z pytaniem, jak podejść do tematu praktyki pod uprawnienia budowlane elektryczne wykonawcze bez ograniczeń. Aktualnie jestem studentem, praktykę już w zawodzie jakaś mam za sobą ( wydaje mi się, że stosunkowo dużą jak na studenta ).
Chciałbym się dowiedzieć jak się do tego zabrać, aby w miarę efektywnie zdobyć praktykę i wpisy do książeczki praktyk, może ktoś z Was podzieliłby się swoim doświadczeniem, czy też błędami jakie popełniliście podczas tego okresu w swoim życiu. Jakie są wymagania do uzyskania ogólnie wiem.
Byłbym bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
Awatar użytkownika
panslawomir
Elektryk zadeklarowany
Elektryk zadeklarowany
Posty: 14
Rejestracja: wt maja 21, 2013 14:40

Uprawnienia budowlane elektryczne wykonawcze - Wskazówki

0
Post autor: panslawomir »

Książka praktyk nie obowiązuje już kilka lat.
Nie ma tu żadnej filozofii. Robiłeś na obiekcie, wpisujesz do zestawienia, kierownik potwierdza. Zbierasz do kupy komplet załączników i składasz wniosek do Izby o egzamin. Czekasz na termin i zdajesz.
Jednak sugeruję trochę ogarnięcia, bo bez złośliwości, ale zaprawiony inżynier aspirujący do stanowiska kierownika budowy/robót nie zadaje takich pytań. A uczulam, że kierownik to nie jest łatwy kawałek chleba w naszej rzeczywistości.
ODPOWIEDZ