Prototyp lampy

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
mwie
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 17, 2021 14:03

Prototyp lampy

Post autor: mwie »

Czy znajdzie się tu osoba z uprawnieniami i doświadczeniem, wiedzą nt budowy lamp i bezpiecznych rozwiązań, która oceni/ sprawdzi/ doradzi, a najchętniej pomoże także fizycznie podłączyć elementy prototypu lampy? Chodzi o model niskonapięciowy, 24V. Najchętniej, gdyby to była osoba z zachodniej strony Warszawy lub jej okolic:). Doświadczenie z opisem podłączenia i użytkowania też jest istotne. Jest tu taki ktoś?

Post Reklama Sklep dla Elektryków » dostępny teraz

Jeżeli chcesz być Elektrykiem powinieneś wiedzieć, że Twoim najważniejszym zadaniem będzie nauka. Poszerzanie swojej wiedzy oraz umiejętności to niezbędne elementy sukcesu w naszej branży. Bycie specjalistą w danym temacie pozwala osiągnąć satysfakcję, uznanie środowiska oraz lepsze wynagrodzenie. Zobacz nasze szkolenia...
ISE.pl
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ