Prototyp lampy

Światło i oświetlenie
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum Nie jestem elektrykiem
ODPOWIEDZ
mwie
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 17, 2021 14:03

Prototyp lampy

Post autor: mwie »

Czy znajdzie się tu osoba z uprawnieniami i doświadczeniem, wiedzą nt budowy lamp i bezpiecznych rozwiązań, która oceni/ sprawdzi/ doradzi, a najchętniej pomoże także fizycznie podłączyć elementy prototypu lampy? Chodzi o model niskonapięciowy, 24V. Najchętniej, gdyby to była osoba z zachodniej strony Warszawy lub jej okolic:). Doświadczenie z opisem podłączenia i użytkowania też jest istotne. Jest tu taki ktoś?

Post Reklama Sklep dla Elektryków » teraz

Niezależnie, czy prowadzisz własną działalność czy pracujesz na etacie, ciągła edukacja branżowa to podstawa. Bycie specjalistą w danym temacie pozwala osiągnąć satysfakcję, uznanie środowiska oraz lepsze wynagrodzenie. Zacznij od czytania książek...
ISE.pl
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
witek17
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 253
Rejestracja: śr mar 27, 2019 10:58

Prototyp lampy

Post autor: witek17 »

1. Jeżeli to ma być lampa, która wg Ciebie będzie istotnie innowacyjna, będzie można to patentować, lub w inny sposób chronić intellectual property rights, to musisz bardzo uważać, z kim będziesz ten proces prowadził.
2. Nie mam uprawnień, tym bardziej, że nie wiadomo jakich oczekujesz.
3. Mam spory zasób wiedzy z przeróżnych dziedzin i mogę Ci doradzić, ale to już na priv.
Piotr.Mroziński
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 08, 2021 16:59

Prototyp lampy

Post autor: Piotr.Mroziński »

Dzień dobry,

Moja firma zajmuje się między innymi produkcją lamp na zamówienie co oznacza de facto budowę prototypów. Jeśli sprawa jest aktualne zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ