Uprawnienia budowlane elektryczne

Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego.
Regulamin forum
Jeżeli nie jesteś elektrykiem zadaj pytanie tutaj. Dyskusja na innych forach wymaga odpowiedniego przygotowania zawodowego. Zalecenie aby wezwać Elektryka z uprawnieniami zawsze wynika z troski o Twoje bezpieczeństwo. Jeżeli nie rozumiesz tego co robisz - nie ryzykuj życia!
MatiQ197.
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 07, 2021 9:14

Uprawnienia budowlane elektryczne

Post autor: MatiQ197. »

Czesc, potrzebuje pomocy. Jestem po szkole elektrycznej zawodowej niestety egzaminu zawodowego nie odbylem (nie bylo mnie w kraju). I teraz mam tak problem ze chce zdobyć uprawnienia budowlane elektryczne z projektowaniem, wiem ze wiaze sie to z ukończeniem studiów 2 stopnia, problem w tym ze do tego wymagana jest matura, szukalem szkoly zaocznej w kierunku technik elektryk ale nie znalazlem takiej co by umozliwiala zdawanie matury i teraz pytanie brzmi czy jest jakas szkola w tym kierunku z mozliwoscia zdania matury czy niestety musze zaczac od liceum?

Post Reklama Sklep dla Elektryków » dostępny teraz

Jeżeli chcesz być Elektrykiem powinieneś wiedzieć, że Twoim najważniejszym zadaniem będzie nauka. Poszerzanie swojej wiedzy oraz umiejętności to niezbędne elementy sukcesu w naszej branży. Bycie specjalistą w danym temacie pozwala osiągnąć satysfakcję, uznanie środowiska oraz lepsze wynagrodzenie. Zobacz nasze szkolenia...
ISE.pl
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ