Współpraca B2B - Monitoring, Smart Home, Sieci

EIB, KNX, LAN, WAN, instalacje alarmowe oraz telefoniczne
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
BWXKOM
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 23, 2021 12:09

Współpraca B2B - Monitoring, Smart Home, Sieci

0
Post autor: BWXKOM »

Cześć,
nazywam się Bartosz Węgrzyn i jestem Smart Home Key Account Managerem firmy X-Kom. Niedawno otworzyliśmy dział B2B dla klientów z branży automatyki budynkowej (Smart Home, CCTV, IoT, multiroom i audio). Jestem w trakcie szukania swoich klientów B2B - postanowiłem spróbować znaleźć ich tutaj :) .

W naszym asortymencie znajdziecie wiele kategorii i urządzeń branżowych. Firmy z branży inteligentnych budynków podejmując z nami współpracę, oprócz wsparcia produktowego, zyskują opiekuna handlowego, który polepszy komfort zakupowy. Zależy nam na indywidualnym traktowaniu klienta, dlatego rabaty również dobierane są pod klienta, w zależności od wybranego sprzętu, producenta itd. Oprócz samego produktu otrzymają Państwo min. możliwość udziału w różnego rodzaju szkoleniach (darmowych i płatnych), spotkań, eventów integracyjnych, a przy większych realizacjach, rzecz jasna, możliwe są dodatkowe rabaty extra oraz pomoc w projekcie. Współpracując ze mną mogę również udzielić dodatkowych benefitów na inne produkty z naszej oferty (niekoniecznie z mojego działu), np. preferencyjne stawki laptopów, TV (co w zasadzie łączy się z inteligentnymi domami). Aktualnie pracujemy nad platformą B2B, dzięki której zamówienia będą jeszcze prostsze :D

Jeśli ktoś byłby zainteresowany - to zapraszam do kontaktu:

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
ODPOWIEDZ