Nowe oprogramowanie od marca 2022

Tytuł mówi wszystko za siebie. Prosimy jednak zachować umiar :)
Awatar użytkownika
EnergoTools
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 994
Rejestracja: sob kwie 03, 1999 14:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowe oprogramowanie od marca 2022

0
Post autor: EnergoTools »

Witam,
Bardzo dziękuję za tę informację.
Taki problem może się pojawić, ponieważ zmiana oprogramowania wiąże się ze zmianą niektórych adresów.
Większość z nich została automatycznie przekierowana, niestety zapomnieliśmy o stronie logowania, który już przekierowuje na stronę logowania.
Pozdrawiam,
Jacek
Jacek Gońka (Admin)
EnergoTools jest operatorem ISE.pl - aby być Elektrykiem oraz Eltarg.PL - rynek elektrotechniki
Więcej informacji o mnie...

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
Simcode
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 2277
Rejestracja: śr maja 22, 2013 19:49

Re: Nowe oprogramowanie od marca 2022

0
Post autor: Simcode »

Jest poprawa loguje się teraz do menu głównego forum. Czy będzie możliwość powrotu tematów i postów nowych w osobnym panelu obok menu głównego bez logowania się, tak jak to było przez lata. Jest to bardzo wygodne i zawsze chwaliłem ISE właśnie za tą funkcje.
Awatar użytkownika
EnergoTools
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 994
Rejestracja: sob kwie 03, 1999 14:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowe oprogramowanie od marca 2022

0
Post autor: EnergoTools »

Witam,
Simcode pisze: ndz mar 13, 2022 16:22Czy będzie możliwość powrotu tematów i postów nowych w osobnym panelu obok menu głównego bez logowania się, tak jak to było przez lata. Jest to bardzo wygodne i zawsze chwaliłem ISE właśnie za tą funkcje.
Tak, wróci taka informacja, pracujemy nad tym. Już teraz taka informacja jest dostępna na wszystkich stronach z wyjątkiem forum :), natomiast na forum jeszcze trzeba chwilę poczekać.
Pozdrawiam,
Jacek
Jacek Gońka (Admin)
EnergoTools jest operatorem ISE.pl - aby być Elektrykiem oraz Eltarg.PL - rynek elektrotechniki
Więcej informacji o mnie...
Simcode
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 2277
Rejestracja: śr maja 22, 2013 19:49

Re: Nowe oprogramowanie od marca 2022

0
Post autor: Simcode »

EnergoTools pisze: pn mar 14, 2022 8:54 ak, wróci taka informacja, pracujemy nad tym. Już teraz taka informacja jest dostępna na wszystkich stronach z wyjątkiem forum , natomiast na forum jeszcze trzeba chwilę poczekać.
Pozdrawiam,
Jacek
Jest dobrze .
Awatar użytkownika
Luna.Vulpo
Elektryk zadeklarowany
Elektryk zadeklarowany
Posty: 283
Rejestracja: wt maja 18, 2021 22:51

Re: Nowe oprogramowanie od marca 2022

0
Post autor: Luna.Vulpo »

pojawiła się ramka "ostatnio na forum" może potrzebna, nie wnikam.

Ale przydała by się też ramka "Nieprzeczytane posty" czyli to co można znaleźć o jeden klik więcej, czyli Więcej...->Nieprzeczytane posty
Simcode
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 2277
Rejestracja: śr maja 22, 2013 19:49

Re: Nowe oprogramowanie od marca 2022

0
Post autor: Simcode »

Coś źle działało "ostatnio na forum" nie zamieszczało nowych czy aktywnych tematów. Od 2 dni spoglądam na ramkę i nic nowego, więc nie wchodzę na forum dzisiaj wysyp i okazało się że od 2 dni są nowe tematy.
Simcode
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 2277
Rejestracja: śr maja 22, 2013 19:49

Re: Nowe oprogramowanie od marca 2022

0
Post autor: Simcode »

Czy można by sprawdzić dlaczego nie mogę dodawać zdjęć po wprowadzeniu nowego programu. Zdjęcie miało fornmat JPG i miało 2,4 MB więc mieściło się w ramach dodawanych zdjęć.
Awatar użytkownika
EnergoTools
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 994
Rejestracja: sob kwie 03, 1999 14:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowe oprogramowanie od marca 2022

0
Post autor: EnergoTools »

Simcode pisze: czw mar 24, 2022 17:44 Coś źle działało "ostatnio na forum" nie zamieszczało nowych czy aktywnych tematów. Od 2 dni spoglądam na ramkę i nic nowego, więc nie wchodzę na forum dzisiaj wysyp i okazało się że od 2 dni są nowe tematy.
Potwierdzam, musimy to jeszcze przetestować.
Jacek.
Jacek Gońka (Admin)
EnergoTools jest operatorem ISE.pl - aby być Elektrykiem oraz Eltarg.PL - rynek elektrotechniki
Więcej informacji o mnie...
Awatar użytkownika
EnergoTools
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 994
Rejestracja: sob kwie 03, 1999 14:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowe oprogramowanie od marca 2022

0
Post autor: EnergoTools »

Witam,
A mogę prosić jeszcze o info na którym forum.
Simcode pisze: pt mar 25, 2022 17:31 Czy można by sprawdzić dlaczego nie mogę dodawać zdjęć po wprowadzeniu nowego programu. Zdjęcie miało fornmat JPG i miało 2,4 MB więc mieściło się w ramach dodawanych zdjęć.
Jacek Gońka (Admin)
EnergoTools jest operatorem ISE.pl - aby być Elektrykiem oraz Eltarg.PL - rynek elektrotechniki
Więcej informacji o mnie...
Simcode
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 2277
Rejestracja: śr maja 22, 2013 19:49

Re: Nowe oprogramowanie od marca 2022

0
Post autor: Simcode »

Na temacie" wiwat odromówka " dodawałem zdjęcia i nie weszło, ale teraz zrobiłem próbę i mniejszy format wszedł . Tak więc jest problem z wielkością formatu zdjęcia. W załącznikach pisze że można dodawać do 3 Mb, a ja dawałem mniejsze (2,4 -2,7) i nie wchodziły , więc tu jest problem.
Ps. Zegar forum coś szwankuje. Dodając tekst mamy obecnie godzinę 21;53, a w poście danym dawno temu od kolegi Kkas mamy 22;06 .
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ