Gniazdko przenośne

Elektryk myli się dwa razy, po raz pierwszy pomylił się podczas wyboru zawodu :) W tym miejscu prezentujemy przykłady, z którymi warto się zapoznać ale zdecydowanie nie polecamy naśladować.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
domsat
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 825
Rejestracja: wt wrz 02, 2003 20:04
Lokalizacja: Łódź

Gniazdko przenośne

0
Post autor: domsat »

Dziś byłem na pewnym łódzkim podwórku w centrum miasta. Przez całe podwórze tj ponad 30 m ktoś poprowadził po ścianie przewód do lamp. Przewód co odcinek obwiązany na jakimś gwoździu czy innym wystającym elemencie budynku. Niechlujstwo na maxa. Ten przewód kończył się takim gniazdkiem przenośnym, uwaga - ten zawias jak i całe drzwi jest jest metalowy:
Załączniki
Przedłużacz.jpg

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
Awatar użytkownika
Luna.Vulpo
Elektryk zadeklarowany
Elektryk zadeklarowany
Posty: 283
Rejestracja: wt maja 18, 2021 22:51

Re: Gniazdko przenośne

0
Post autor: Luna.Vulpo »

A te wkręty. pomysłowe. ;) jeden zabezpiecza nawet przed zbyt dużym wykorzystaniem gniazd. Eliminując jedno.
Simcode
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 2277
Rejestracja: śr maja 22, 2013 19:49

Re: Gniazdko przenośne

0
Post autor: Simcode »

Zapewne cieć tego podwórka.
ODPOWIEDZ