Zadziałanie wyłącznika S 16A, zagadka

Projektowanie, budowa i eksploatacja urządzeń, maszyn, sieci i instalacji elektroenergetycznych
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Vmkriss34
Rozmówca
Rozmówca

Re: Zadziałanie wyłącznika S 16A, zagadka

Post autor: Vmkriss34 »

KonradOW pisze: śr maja 25, 2022 13:43
Vmkriss34 pisze: śr maja 25, 2022 9:16 Jeśli liczysz na to że pominąłem możliwość wystąpienia luźnego styku to Cię rozczaruje
Nieee, zakładam że jesteś trochę mondrzejszy niż z forum muratora.
Ale nie o to mi chodziło. Spróbuj.
Wstępnie zakładam że problem rozwiązany bo od rana brak sygnału żeby coś było nie tak, więc już chyba tam nie wrócę. Ale ciekawi mnie Twój pomysł. Możesz coś niecoś zdradzić?

Post Reklama Sklep dla Elektryków » dostępny teraz

Jeżeli chcesz być Elektrykiem powinieneś wiedzieć, że Twoim najważniejszym zadaniem będzie nauka. Poszerzanie swojej wiedzy oraz umiejętności to niezbędne elementy sukcesu w naszej branży. Bycie specjalistą w danym temacie pozwala osiągnąć satysfakcję, uznanie środowiska oraz lepsze wynagrodzenie. Zobacz nasze szkolenia...
ISE.pl
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika
Piachu2
Elektryk zadeklarowany
Elektryk zadeklarowany

Post autor: Piachu2 »

A może to nie eSka, czy obwód, a miejsce eSki w tablicy? Po obu stronach tego S siedzą ciepłe eSki i pomagają szybciej zadziałać? Chyba kolega KonradOW szedł w tę stronę?
Awatar użytkownika
KonradOW
Elektryk zadeklarowany
Elektryk zadeklarowany

Post autor: KonradOW »

Piachu2 pisze: czw cze 16, 2022 18:50 Chyba kolega KonradOW szedł w tę stronę?
Ciepło, ciepło, coraz cieplej!
Lokalizacja uszkodzeń kabli
ODPOWIEDZ