Miekki start sprezarki

Prostowniki, zasilacze, przetwornice, falowniki, stabilizatory oraz pozostałe urządzenia elektroniczno-energetyczne
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Jarek

Re: Miekki start sprezarki

0
Post autor: Jarek »

Ja spróbowałbym zastosować czasówkę która na czas rozruchu otwierała by elektrozawór wstawiony między cylindrami a zbiornikiem. Na czs przełączenia w trójkąt powietrze puszczane jest na pomieszczenie i silnik ma o wiele lżej, a jeżeli to nie pomoże dopiero myślałbym o droższym rozwiązaniu

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
R_Ch

Re: Miekki start sprezarki

0
Post autor: R_Ch »

Witam.
Dzieki - oczywiscie ,z e mam juz bardziej szerszy horyzont co do startu tej sprezarki. Napewno wykorzystam wszystkie porady w tym zakresie. Umowie sie z fachowcami od sprezarek i cos zrobimy.
Pozdrawiam.
Czesc
R_Ch

Re: Miekki start sprezarki

0
Post autor: R_Ch »

Witam.
Dzieki - oczywiscie ,z e mam juz bardziej szerszy horyzont co do startu tej sprezarki. Napewno wykorzystam wszystkie porady w tym zakresie. Umowie sie z fachowcami od sprezarek i cos zrobimy.
Pozdrawiam.
Czesc
karolk
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 108
Rejestracja: wt mar 22, 2005 11:07
Lokalizacja: Tczew

Miekki start sprezarki

0
Post autor: karolk »

Jesli chodzi o softstart to probowalem uzyskac u dealera wiecej informacji, powiem szczerze nie bardzo go zrozumialem. Wynikalo z tej rozmowy, ze musze zakupic falownik bo to jest to samo co softstart.
he he he, ciekawe do której sieci hurtowni kolega się zwracał po informacje, pozdrawiam Karol ;-)
ODPOWIEDZ