Jaki program do projektowania instalacji elektrycznych ???

Oprogramowanie CAD oraz obliczeniowe dla elektryki. Programowanie sterowników oraz systemy SCADA.
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
luks

Jaki program do projektowania instalacji elektrycznych ???

0
Post autor: luks »

Szanowni Koledzy,

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc przy wyborze programy do projektowanie instalacji elektrycznych.
Zbieram informację na temat dostępnych programów.

Proszę o ocene w skali od 1 do 10:
1. Łatwość obsługi
2. Możliwości programu
3. Koszt zakupu programu/licencji

Ze względu na fakt oceny programu proszę o odpowiedź osoby, które pracują na danym programie lub potrafią z niego korzystać.

Pozdrawiam
Łukasz

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
profus
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 1431
Rejestracja: pt lip 25, 2003 17:18

Jaki program do projektowania instalacji elektrycznych ???

0
Post autor: profus »

luks pisze: ...pomoc przy wyborze programy do projektowanie instalacji elektrycznych.
Zbieram informację na temat dostępnych programów.

Proszę o ocene w skali od 1 do 10:
1. Łatwość obsługi
2. Możliwości programu
3. Koszt zakupu programu/licencji
...

witam kolegę.
aby zadać pytanie, nieraz trzeba zadać sobie więcej trudu.
- o jakim projektowaniu kol. myśli?
to po pierwsze.
a po wtóre - na tym forum już były takie pytania - czy kol. się zaznajomił z tymi postami?
Borysław33
Rozmówca
Rozmówca
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 05, 2016 17:58

Re: Jaki program do projektowania instalacji elektrycznych ???

1
Post autor: Borysław33 »

Ja pracuję na Zwcad 2017 szybko chodzi, dostępny w wersji 32 i 64 bit także można dobrze wykorzystać moc komputera. Dodatkowo w cenie jest szkolenie z podstaw obsługi Zwcad od firmy informatycznej Szansa. Na prawdę dobra ekipa fachowców, która robi konkretną robotę. Ja na początku na prawdę dostałem sporo potrzebnej wiedzy.
ODPOWIEDZ