Praca jednego elektryka na 2-giej i 3-ciej zmianie

Regulacje prawne w odróżnieniu od wiedzy technicznej nie zawsze są logiczne. Dyskusja wątpliwości pozwala na poprawną ich interpretację
Regulamin forum
Na tym forum głos mogą zabierać tylko profesjonaliści! Zadeklaruj, że jesteś Elektrykiem dołączając do Grupy: Elektrycy lub przejdź na forum Nie jestem elektrykiem.
"Grupa Elektrycy" Forum "Nie jestem elektrykiem"
Awatar użytkownika
STANCA
Ekspert
Ekspert
Posty: 5810
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 20:44
Lokalizacja: gmina Kobierzyce

Praca jednego elektryka na 2-giej i 3-ciej zmianie

0
Post autor: STANCA »

Ja dalej cierpliwie czekam na jakieś pozytywne głosy w tym temacie.
Czy żeby pracodawcy chcieli przestrzegać Kodeksu Pracy i Prawa Energetycznego to musi im przypominać prokurator po wypadku?

Ja ten temat przypominam, bo zdaję sobie sprawę jak jest ważny.

STANCA
"Gdyby ludzie wiedzieli jak rzadko zostają zrozumieni woleli by milczeć"

J. W. von Goethe

Post Reklama Szkolenia PROTON+ » dostępny teraz

Zobacz szkolenie PROTON+ Profesjonalne protokołowanie. Szkolenie jest w formie materiału wideo pokazującego praktyczną pracę z programem. Cały materiał to około 3 godziny praktycznych ćwiczeń. zobacz i zapisz się teraz...
ISE.pl/szkolenia
Ekspert
Ekspert
Rejestracja:sob kwie 03, 1999
Lokalizacja: Kraków
Simcode
Elektryk Aktywny
Elektryk Aktywny
Posty: 2277
Rejestracja: śr maja 22, 2013 19:49

Praca jednego elektryka na 2-giej i 3-ciej zmianie

0
Post autor: Simcode »

STANCA pisze: sob cze 12, 2021 20:26 Ja dalej cierpliwie czekam na jakieś pozytywne głosy w tym temacie.
Kolego Stanca, a o czym to świadczy że nie ma pozytywnych oddźwięków w tej sprawie a są same negatywne. Rządzący jak i instytucje nadzorujące pracę ludzką są opanowani sterowaniem przez ośrodki trzymające władzę . I naprawdę nie chodzi mi o polityczne dywagacje bo jestem anty polityczny . Walka o stanowiska głównego inspektora PIP czy rzecznika spraw obywatelskich a nawet głównego inspektora sanepidu wskazują kierunek w jakim idzie władza. I to nie zależnie od opcji politycznej. Podporządkowanie systemu sprawowania władzy to obecnie i od kilkunastu lat leży w opcjo sprawujących władzę. A po co, by obywatel czy pracownik nie miał nic do powiedzenia w razie wypadku .
ODPOWIEDZ