Analizator PQM-700 ze świadectwem wzorcowania Sonel Zobacz większe

Analizator PQM-700 ze świadectwem wzorcowania Sonel

WMPLPQM700

4 990,00 zł netto
4 990,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Analizator jakości zasilania PQM-700 ze świadectwem wzorcowania

Analizator jakości zasilania PQM-700 jest zaawansowanym technicznie produktem umożliwiającym pomiary, analizę i rejestrację parametrów sieci energetycznych 50/60 Hz oraz jakość energii elektrycznej zgodnie z europejską normą EN 50160 oraz Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego. PQM-700 przeznaczony jest dla mniej wymagających Użytkowników, którzy nie potrzebują analizatora w klasie A.

Adresowany do bardzo szerokiego grona użytkowników, którzy potrzebują kontrolować jakość energii elektrycznej przy użyciu urządzenia przenośnego, spełnia standardy wieloarkuszowej normy IEC 61000 dla analizatorów klasy S. Dotyczy to niepewności pomiarowych oraz metod pomiarowych.

Obudowa o stopniu ochrony IP 65 oraz szeroki zakres temperatur pracy (od -20oC do +55oC) umożliwiają wykorzystanie PQM-700 zarówno wewnątrz budynków, rozdzielnic, szaf czy skrzynek złącz kablowych, jak i na wolnej przestrzeni np. przez powieszenie analizatora bezpośrednio na słupie energetycznym.

Analizator, można wykorzystać praktycznie we wszystkich rodzajach sieci o napięciach znamionowych od 64 V do 760 V w sposób bezpośredni lub pośredni poprzez przekładniki. Może on pracować w sieciach:

  • jednofazowych
  • dwufazowych ze wspólnym przewodem N
  • trójfazowych gwiazdowych z i bez przewodu N
  • trójfazowych o układzie trójkąta
  • stałego napięcia.

Dzięki temu PQM-700 może znaleźć zastosowanie w obszarze energetyki zawodowej i służb utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych, jak również wśród osób prowadzących działalność usługową w zakresie analizy sieci.

Szczegółowe dane techniczne zamieściliśmy w formie dokumentów dodatkowych poniżej tego opisu.

Opinie

Napisz opinię

Analizator PQM-700 ze świadectwem wzorcowania Sonel

Analizator PQM-700 ze świadectwem wzorcowania Sonel

Napisz opinię

Dodatkowe dokumenty

Produkty powiązane oraz akcesoria dodatkowe

16 innych produktów w tej samej kategorii: