Sonel Analizator PQM-702 ze świadectwem wzorcowania Zobacz większe

Sonel Analizator PQM-702 ze świadectwem wzorcowania

WMPLPQM702

15 800,00 zł netto
15 800,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Sonel Analizator PQM-702 ze świadectwem wzorcowania

Analizator jakości zasilania PQM-702 jest zaawansowanym technicznie produktem umożliwiającym wszechstronny pomiar, analizę i rejestrację parametrów sieci energetycznych 50/60 Hz oraz jakość energii elektrycznej zgodnie z europejską normą EN 50160 oraz Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego.PQM-702 jest rozwinięciem i kontynuacją uznanej rodziny analizatorów linii PQM-701.

Adresowany do bardzo szerokiego grona użytkowników, którzy potrzebują kontrolować jakość energii elektrycznej przy użyciu urządzenia przenośnego, spełnia standardy wieloarkuszowej normy IEC 61000 dla analizatorów klasy A. Dotyczy to niepewności pomiarowych, metod pomiarowych oraz synchronizacji czasu z sygnałem wzorcowym. Ostatni warunek zapewniony jest dzięki wbudowanemu modułowi GPS z wewnętrzną anteną. W przypadku instalowania analizatora wewnątrz pomieszczeń można zastosować dodatkową antenę z przewodem o długości 10 m. Po umieszczeniu anteny na zewnątrz, sygnał GPS będzie bez problemu osiągalny i wykorzystywany do synchronizacji wewnętrznego zegara.

Analizator, można wykorzystać praktycznie we wszystkich rodzajach sieci o napięciach znamionowych od 110 V do 760 V w sposób bezpośredni lub pośredni poprzez przekładniki. Może on pracować w sieciach:

  • jednofazowych
  • dwufazowych ze wspólnym przewodem N
  • trójfazowych gwiazdowych z i bez przewodu N
  • trójfazowych o układzie trójkąta
  • stałego napięcia.


Dzięki temu PQM-702 może znaleźć zastosowanie w obszarze energetyki zawodowej i służb utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych, jak również wśród osób prowadzących działalność usługową w zakresie analizy sieci.

Szczegółowe dane techniczne zamieściliśmy w formie dokumentów dodatkowych poniżej tego opisu.

Opinie

Napisz opinię

Sonel Analizator PQM-702 ze świadectwem wzorcowania

Sonel Analizator PQM-702 ze świadectwem wzorcowania

Napisz opinię

Dodatkowe dokumenty

Produkty powiązane oraz akcesoria dodatkowe

16 innych produktów w tej samej kategorii: