• Polecamy!
 • -5%
GstarCAD 2015
GstarCAD 2021
GstarCAD 2015

GstarCAD 2021

Kliknij aby pobrać program...

Tylko teraz możesz dodatkowo otrzymać nakładkę CADise z dodatkowym rabatem!

Dodatkowo
Wersja
Klucz licencji
GstarCAD
Często zamawiany
2 091,62 zł 2 201,70 zł (1790, bez VAT) -5%
Brutto (1700.5, bez VAT)
Czas realizacji: 2-3 dni robocze

Opis

GstarCAD

Nie znajdziesz oprogramowania klasy AutoCAD za darmo. Istnieje jednak jego niedroga i w pełni funkcjonalna alternatywa, czyli program GstarCAD. GstarCAD, kosztując zaledwie ułamek ceny oprogramowania AutoCAD, oferuje pełną kompatybilność z plikami DWG, podobne do AutoCAD środowisko pracy, a także wsparcie dla wielu znanych z AutoCAD: poleceń, pasków menu, skryptów, stylów, wzorów, języków programowania itd.

Wieczysta licencja, innowacyjne funkcje i konkurencyjna cena to tylko niektóre z jego licznych zalet.

GstarCAD jest przeznaczony do profesjonalnych działań w branżach mechanicznych, architektonicznych, elektrycznych, a także geodezyjnych i konstruktorskich. Sprawdza się w pracy instalatorów rur oraz wentylacji. Nasz zamiennik AutoCAD posiada wiele cech, które zapewniają wygodną pracę i wydajne funkcjonowanie programu. Przede wszystkim, jest on w pełni zgodny z formatami DWF oraz DXF plików Auto CAD, posiada dobrze znany wszystkim użytkownikom interfejs oraz szerokie rozwiązania branżowe. Proponowany przez nas program CAD umożliwia wybór dogodnej wersji, która oferuje narzędzia w 2D lub w 3D (bryły, bloki Autocad), a także możliwość instalacji i aktywacji dowolnej wersji językowej. Co więcej, program ten umożliwia bezpłatne połączenie danych CAD z programem Excel, a także konwersje wektorowych rysunków PDF do formatów DXF i DWG.

Niemniej ważne jest wsparcie online, oferowane przez GstarCAD. Jest ono zupełnie bezpłatne i pozwala na szybkie rozwiązanie kłopotów. Jeżeli zatem potrzebują Państwo doskonale przygotowanego programu CAD, tańszego od popularnych rozwiązań, który jednocześnie będzie posiadał niezmieniony interfejs, a wszelkie ustawienia programowe przesyłane z AutoCAD zostaną zachowane, warto rozważyć zakup GstarCAD. Tani CAD to rozwiązanie, które pozwala zaimplementować duże oszczędności, nie tylko na etapie kupna programu, ale również w trakcie jego eksploatacji. Program GstarCAD to doskonale opracowana alternatywa dla AutoCAD!

Aktualna wersja : GstarCAD - Zwiększona wydajność

Najnowsza wersja GstarCAD została znacznie zoptymalizowana pod względem czasu przetwarzania danych oraz zużycia pamięci. W rezultacie wszelkie działania w środowisku programu, związane z tworzeniem lub edycją projektów, przebiegają szybciej i sprawniej. Więcej o nowościach w wersji 2018 - poniżej ogólnego opisu.

Możliwości i kluczowe funkcje

Nowoczesna platforma

System GstarCAD jest wyposażony w rewolucyjny silnik oraz szereg innowacyjnych technologii, dzięki którym wszelkie operacje są wykonywane szybko i sprawnie, zużywając przy tym minimalną ilość pamięci. Innowacyjna struktura silnika GstarCAD gwarantuje dalszy rozwój oprogramowania w przyszłości.

Pełna kompatybilność z formatem DWG

Podstawowym formatem plików w programie GstarCAD jest format DWG. Co istotne, GstarCAD szybko i bezproblemowo wczytuje wszelkie pliki DWG, także te utworzone wcześniej w programie AutoCAD( w wersji od 2,5 do 2015).

Wyjątkowa wydajność

GstarCAD oferuje pełną integrację z systemami Microsoft Windows oraz unikalne cechy zwiększające produktywność m.in.: MDI (wielokrotne, równoczesne otwarcie rysunku); Drawing Explorer, pozwalający na przeglądanie i wymianę zawartości rysunku w oparciu o funkcję drag-and-drop, a także możliwość dostosowania menu i przybornika bez konieczności programowania. GstarCAD posiada również pokaźną i ciągle powiększającą się bibliotekę profesjonalnych nakładek branżowych, w tym tak znane produkty jak CADprofi, Pakiet GeoX czy eCAD. Dzięki integracji ActiveX, możesz wstawiać rysunki GtarCAD (lub ich część) do aplikacji z pakietu Mircosoft Office lub schematów Visio2000 Technical Edition.

Wsparcie dla 64-bitowej architektury

GstarCAD obsługuje architekturę 64-bitową i pozwala na wykorzystywanie całej pamięci fizycznej. Dzięki temu użytkownicy mogą bez problemu otworzyć oraz efektywnie pracować na wszelkich dużych projektach. GstarCAD w wersji 64-bitowej pozwala więc użytkownikom, na wykorzystanie pełnego potencjału posiadanego komputera.

Zgodność ze standardami

GstarCAD zapewnia z znakomitą kompatybilność GRXI/GRX w APIs oraz ogromną wydajność interpretera LISP.

Najwyższa stabilność

Oprogramowanie w GstarCAD zostało podzielone na moduły, co pozwala na wprowadzanie szybkich poprawek i udoskonaleń już na wczesnym etapie rozwoju produktu. Dzięki modularyzacji GstarCAD jest wolny od błędów, a ewentualne poprawki i dodatki nie spowalniają pracy, a także nie powodują ingerencji w cały system.

Sprawna komunikacja z innymi systemami CAD

Otwierając istniejący plik w formacie DWG, zapisany np. w programie AutoCAD® w wersji od 2.5 do 2012, nie stracisz żadnych danych, gdyż nie będzie miała miejsca żadna konwersja plików. Możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Zaoszczędź pieniądze, zwiększ zyski, zredukuj ryzyko i zwiększ produktywność.

Zoptymalizowany silnik graficzny

GstarCAD posiada zoptymalizowany silnik graficzny, który w połączeniu z najnowszą technologią, powoduje odciążenie procesora i układów graficznych. Umożliwia to płynną i wydajną pracę nawet przy skomplikowanych zadaniach na dużych rysunkach.

Proste przełączanie interfejsów

GstarCAD daje użytkownikom możliwość szybkiego przełączania interfejsów (wstążkowy / klasyczny), bez potrzeby restartu programu.

Wygodna zmiana widoków

GstarCAD pozwala na niezwykle wygodną zmianę widoków, stylów wizualnych, rzutni i wielu innych ustawień

Liczne opcje dla poleceń i okien dialogowych

W GstarCAD można wywoływać komendy na różne sposoby poprzez: menu, wstążkę, pasek narzędzi, linie poleceń. Kolejny atut GstarCAD stanowią opcje w oknach dialogowych, które są rozbudowane i intuicyjne dla użytkowników przyzwyczajonych do pracy w AutoCAD.

Skuteczny i szybki menadżer warstw

W GstarCAD ustawienia warstw są elastyczne i można w nich zmieniać kolor, szerokość i rodzaj linii na rzutni w przestrzeni układu. Program zapewnia wydajny menadżer warstw. Blokowanie i odblokowywanie warstw w GstarCAD jest szybkie i sprawne.

Eksport, import i publikowanie większej ilości formatów

GstarCAD obsługuje ogromną liczbę formatów. W programie możliwy jest m.in.: eksport w formatach dwfx, stl, eps, dxx, import z formatów sat, 3ds, wmf oraz publikowanie w PDF a także 3D DWF.

Powiększanie szczegółów

GstarCAD został wyposażony w funkcję Magnifier (lupa). Funkcja ta pozwala na podgląd skomplikowanych szczegółów projektu, bez konieczności powiększania całego rysunku.

Inne zalety GstarCAD:

 • Możliwość „przenoszenia” jednej licencji pomiędzy różnymi komputerami (dzięki opcjonalnemu kluczowi sprzętowemu USB)
 • Pełna wymianę danych z programem EXCEL
 • Możliwość wykorzystania skryptów Lisp/Vlisp
 • Współpraca z nakładkami branżowymi
 • Eksport projektów do plików BMP, WMF, EMF, SVG, DWF, EPS oraz PDF,
 • Wsparcie pracy z rysunkami dużych rozmiarów
 • Prosta i szybka praca z plikami rastrowymi
 • Możliwość zakupu licencji sieciowej

Otwarta komunikacja

GstarCAD posiada ogromne możliwości importowania i eksportowania wielu użytecznych i popularnych formatów. Program pozwala na m.in.:

 • Import-eksport plików DWG (openDWG), Plików DXF oraz SCR (skrypty)
 • Import plików .MNU (menu) oraz .DCL (dialog box)
 • Export plików WMF, EMF (Enhanced Metafile) oraz SLD (slajdy)
 • Czytanie plików BMP, GIF, JPG, TIF, obrazów PCX w plikach DWG
 • Opcjonalnie – możliwość zainstalowania modułu konwertującego rysunki z formatu PDF do DXF (PDF2DXF)

NOWOŚCI w wersji GstarCAD2017:

Ulepszone funkcje:

W GstarCAD 2017 wprowadzono nowe funkcje oraz ulepszono wiele tych znanych z wcześniejszych wersji. Pośród nich znajdują się m.in.:
- Rzut Płaski - dzięki poleceniu Rzut płaski można w GstarCAD 2017 łatwo stworzyć rzut na płaszczyznę z bieżącego widoku 3D.
- Tabele - udoskonalone tabele pozwalają na wygodniejsze tworzenie, edycję i eksport dokumentacji technicznej. Możliwy jest również eksport do popularnego formatu xls (Excel).
- Przezroczystość - w GstarCAD 2017 wprowadzono możliwości ustawienia przezroczystości dla wypełnień, kreskowań i warstw rysunku. Pozwoli to zauważalnie zwiększyć czytelność i przejrzystość projektów.
- Edycja Odnośników - teraz użytkownicy GstarCAD mogą edytować odnośniki bezpośrednio w miejscu wstawienia, z poziomu bieżącego rysunku.
- Maskowanie - w GstarCAD 2017 do określenia kształtu maskowania można użyć również okręgu lub złożonych opcji polilinii.
- Lustro - dzięki opcji Lustro można szybko tworzyć odbicia lustrze obiektów wzdłuż wskazanej osi.

Innowacyjne narzędzia:
- Rysowanie Symetryczne - służy  do bezpośredniego rysowania symetrycznych kształtów. Rysując jedną część rysowanego obiektu, druga tworzona jest automatycznie w czasie rzeczywistym.
- Porównanie Grafiki - opcja ta pozwala szybko porównywać obiekty na rysunku oraz wyświetlić istniejące różnice.
- Obwiednia - funkcja ta umożliwia łatwe stworzenie obwiedni wszystkich zaznaczonych obiektów, również tych przecinających się.
- Przerwij Obiekt - funkcja Przerwij Obiekt oferuje cztery różne metody przecinania grup obiektów.
- Przerwij Blok - funkcja ta umożliwia przerwanie obiektu w miejscu wstawianego bloku.     

GstarCAD w obu wersjach: Standard i Professional wykazuje kompatybilność w zakresie:

 • listy poleceń (Command Line),
 • menu (.MNU),
 • plików skryptów (.SCR),
 • Hatch,
 • fontówi oraz fontów true type Complex linetypes,
 • Multiline Text,
 • Lightweight polyline,
 • Draw commands,
 • Audit & Recovery a także AutoLisp i ADS.

Możliwość zamówienia dodatków do oprogramowania:

GstarCAD MediaPack (pudełko, nośnik CD)  + 30 PLN

Moduł PDF do DXF/DWG (+ 290 PLN)

Szczegóły produktu

Nowy produkt

Zobacz także

Oceń Komentarze (7)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodano do listy życzeń
Produkt dodano do porównania

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.