MEGGER TPT320 wskaźnik napięcia

MEGGER-TPT320

299,00 zł netto
299,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Pomiar napięcia DC Tak
Pomiar napięcia AC Tak
Kolejność faz Tak
Kraj pochodzenia Wielka Brytania
Stopień ochrony IP64
Bargraf Tak
Wyświetlacz LCD Tak
Test ciągłości Tak
Zintegrowana latarka Tak
Kategorie pomiarowe CAT IV 600V

Więcej informacji

Wskaźnik napięcia Megger TPT320 jest profesjonalnym narzędziem dla elektryków i inżynierów w zakresie precyzyjnego wskazania napięcia przy pracy. TPT320 wskazuje nie tylko poziom napięcia ale ma dodatkowe funkcje pomiarowe które czynią go niezbędnym narzędziem przy każdej pracy pod napięciem.

TPT320 oferuje zarówno wskazanie LCD jak i diodowe LED, która zapewnia pomiar napięcia AC/DC w zakresie od 12 do 690 V. Ponadto urządzenie ponadto posiada funkcję sprawdzenia ciągłości w zakresie od 0 do 500 kOhm. Badaniu ciągłości i pomiarom napięcia towarzyszy sygnalizator akustyczny.

Wskaźnik TPT320 oferuje także możliwość wskazania za pomocą wyświetlanych diodami kierunków wirowania faz.

Z myślą o bezpieczeństwie, TPT320 spełnia CATIV 600 V w stopniu ochrony IP64. Także materiał z którego wykonany jest uchwyt zapewnia stabilne utrzymanie wskaźnika w dłoni. Dodatkowo zainstalowano diodę którą instalator może doświetlić miejsce wykonywania pomiaru.

Urządzenie posiada funkcję, która będzie ostrzegać operatora przed niebezpiecznym napięciem w obwodzie testowanym, nawet gdy baterie będą wyczerpane.

Podczas przeprowadzania testu między fazą a ziemią w obwodzie chronionym wyłącznikiem RCD lub nadprądowym TPT320 nie wyzwala tych urządzeń.

Opinie

Napisz opinię

MEGGER TPT320 wskaźnik napięcia

MEGGER TPT320 wskaźnik napięcia

Napisz opinię

Dodatkowe dokumenty

18 innych produktów w tej samej kategorii: